Atypické hliníkové okno vám nespraví len skúsený výrobca!

Atypické hliníkové okno vám nespraví len skúsený výrobca!

Atypické plastové alebo hliníkové okno vám nespraví len skúsený výrobca!
Atypické plastové alebo hliníkové okno vám nespraví len skúsený výrobca!

Atypické plastové alebo hliníkové okno vám nespraví len skúsený výrobca!

 

Aj vy sa pýtate, prečo by ste sa mali prispôsobovať klasickým oknám? Prečo nesiahnuť po atypických tvaroch, ktoré by spravili z vášho príbytku výnimočné miesto? Trebárs pri atypických strešných oknách mnoho ľudí siaha po dizajnových „kúskoch“, ktoré poskytnú dokonalé pohodlie. Široká škála možností – výklopné, posuvné HST či otváracie okná smerom do strany, ktoré splnia očakávania a priania i tých najnáročnejších klientov! No aby bolo okno skutočne kvalitné, netreba len spoľahlivého výrobcu, ale v prvom rade montážnikov, ktorý odvedú svoju prácu bezchybne! 

Nenechajte sa nalákať na podozrivo nízku cenu!

Bohužiaľ, v dnešnej dobe to chodí tak, že ľudia sa nechajú veľmi ľahko nalákať na podozrivo nízke ceny, a to sa veľa krát nevyplatí! Nie je vám čudné, že okno firmy A je o polovicu lacnejšie ako okno firmy B? V čom je chyba? Pretože niekde tá chyba naozaj bude! Pri výbere si musíte všímať nielen to, aké sú ceny produktov, ale i to, koľko rokov firma už pôsobí na trhu, či má dostatočné skúsenosti a zručnosti v danom obore. Napadlo vás informovať sa tiež o referenciách od ostatných zákazníkov? Aj tie dokážu toho veľa napovedať a pomôcť vám pri konečnom rozhodovaní.

 

Profesionálna montáž je prvoradá!

Aj keby ste siahli po tých najkvalitnejších a najdrahších oknách, ktoré Vám vyrobila skúsená firma, pri nevhodne vykonanej montáži by to bolo úplne k ničomu! Viete si vôbec predstaviť, že by atypické okno netesnilo? Alebo by počas dažďa zatekalo? Nepredstaviteľné, však? Nikdy nenechávajte montáž okien a dverí, zvlášť typizovaných tvarov na amatérov, v opačnom prípade vaše rozhodnutie oľutujete a budete musieť vykonať opravu, resp. úplnúrekonštrukciu, aby ste týmto chybám zabránili. Pamätajte, že nielen výrobca, ale i firma a montážnici veľkou mierou ovplyvňujú to, či kvalitné okná splnia svoju základnú funkciu.