Vchodove dvere

Vchodove dvere

Vchodové dvere s charizmou

 

Pri rekonštrukcií bytu či domu sa nikto nevyhne výmene okien, ale nepochybne i dverí, ktoré patria medzi jeden z najdôležitejších prvkov domácností. Väčšinou si však vyberáme dvere jednotného rozmeru , vedeli ste, že môžeme siahnuť po atypickom rozmere, ktorý „vnesie“ do domu charizmu a jedinečnosť.Netreba sa striktne držať akýchsi nepísaných pravidiel, ale naopak. Nebojte sa zvoliť nevšedné tvary, rozmery či zadať konkrétne požiadavky, ktoré spravia z vášho príbytku dokonalé „útočisko“ a bezpečie po celom dni.

červené vchodové dvere

Trápi vás hluk z vonkajšieho prostredia

Váš dom je na rušnej ulici a túžite po pokojných večeroch bez akéhokoľvek hluku zvonku? Áno, aj v tomto prípade vám pomôžu kvalitné hliníkové vchodové dvere s kvalitnou výplňou, ktoré sa môžu pochváliť výbornou zvukovou izoláciou.Tie sú zväčša vyrobené zo zvukotesných materiálov, pričom vysoký dôraz sa kladie na kvalitné tesnenie, ktoré je základom. Kvalitné dvere , musia mať kvalitné sklopriepustnosť zvuku môže byť až do 42 decibelov, no v niektorých prípadoch pokojne aj viac, samozrrejme aj tepeloizolačné vlastnosti na vysokek úrovni.

Vchodové dvere

Parametre dverí podľa vašich požiadaviek

Atypické vchodové dvere,hlavne rozmerom a dizajnom sú skvostom, ktorý si obľúbilo už mnoho rodín.  Originálne kúsky, ktoré budú dominantným prvkom. A to docielite jedine atypickými rozmermi , ba tvarmi či farbenými kombináciami, ktoré v predajni či na internete len tak ľahko neuvidíte. Kto povedal, že si nemôžete dať vyrobiť trebárs originálne tmavomodré alebo zelené vchodové dvere s integrovanou tepelnou vložkou, ktoré dosiahnu veľmi nízke hodnoty súčiniteľa prestupu tepla.